Szanowni Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 im. Wojska Polskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Gliwicach przypomina o obowiązku zapisania dziecka do klasy I na rok szkolny 2024/2025.

Zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły.

Od 1 września 2024 r. obowiązek szkolny obejmie wszystkie dzieci 7-letnie (rocznik 2017).

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych uczniów zamieszkałych w obwodzie szkoły o dostarczenie zgłoszenia (druk do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły) drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej do sekretariatu szkoły w terminie od dnia 1.02.2024 r. do dnia 30.04.2024 r.

Zgłoszenie dziecka z obwodu szkoły

Obwód szkoły

Zapisy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły rozpoczną się od 17 maja 2024 r. i będą trwały do 31 maja 2024 r.

Prosimy rodziców/opiekunów prawnych uczniów zamieszkałych poza obwodem szkoły o dostarczenie wniosku o przyjęcie dziecka (druk do pobrania na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły) drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji papierowej do sekretariatu szkoły w terminie od dnia 17.05.2024 r. do dnia 31.05.2024 r.

Zgłoszenie dziecka spoza obwodu szkoły.

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka spoza obwodu.

Druk zgłoszenia do szkoły musi być podpisany przez oboje rodziców/opiekunów prawnych.

Zarządzenie rekrutacja 2024/2025