Zarządzenie nr 1/10/2024 dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Gliwicach z dnia 01.10.2024

CENNIK OD 01.10.2024 r.
wynajmu pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Gliwicach
(cena za 1 godzinę zegarową najmu – brutto)*

SALA GIMNASTYCZNA

- wynajem komercyjny: 110 zł

SALA LEKCYJNA

- wynajem komercyjny: 65 zł

SALA KOMPUTEROWA

- wynajem komercyjny: 130 zł

STOŁÓWKA (ŚWIETLICA)

- wynajem komercyjny: 125 zł

BASEN KĄPIELOWY

- wynajem komercyjny z ratownikiem: 210 zł

- wynajem komercyjny bez ratownika: 190 zł

Pomieszczenia i powierzchnia użytkowa (działalność gospodarcza, cele komercyjne):

- bez mediów: 45,00 zł za 1 m²

- z mediami: 130,00 zł  za 1 m²

Wynajem powierzchni reklamowej na zewnątrz budynku: 130,00 zł za 1 m²

Wynajem powierzchni reklamowej wewnątrz budynku: 70,00 zł za 1 m²

UWAGA!!!

Podane stawki najmu można obniżyć do poziomu:

1. 25% w przypadku prowadzenia zajęć i organizacji imprez dla dzieci i młodzieży szkolnej (mieszkańców Gliwic), których organizatorem są podmioty wymienione na stronie Centrum 3.0 – Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych – https://gods.gliwice.pl w prowadzonej przez GODS bazie organizacji, które realizują wskazane inicjatywy w zakresie działalności pożytku publicznego.
  2. 50% w przypadku prowadzenia zajęć dla osób dorosłych, których organizatorem są podmioty wymienione na stronie internetowej Centrum 3.0 – Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych - https://gods.gliwice.pl w prowadzonej przez GODS bazie organizacji, które realizują wskazane inicjatywy w zakresie działalności pożytku publicznego.
  3. 75% w przypadku wynajmu pomieszczeń i powierzchni w wymiarze przekraczającym 200 godzin/rok (dla stawek najmu ustalonych z odpłatnością godzinową). Obniżka nie łączy się z pkt 1 i 2.

*Przyjmuje się 0,5 godziny zegarowej, jako minimalny czas wynajmu pomieszczenia.