Dzień Dziecka to święto dzieci na całym świecie. Święto radości, prezentów i wspólnej zabawy. W naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka cały tydzień, były wycieczki, specjalne menu w stołówce szkolne, a dzisiaj... Goście i wspólne spędzenie czasu, bo wiemy, że żaden prezent nie ucieszy tak naszych milusińskich, jak podarowany im nasz czas! „Cudowny dzień” to spacer na lody, magik, dyskoteka na świeżym powietrzu, fotobudka, popcorn, wata cukrowa, pączki i wielki przebój — profesjonalny tor przeszkód. A na deser w prezencie PIŁKARZYKI!!! Święto to przypomina, jak ważne jest zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa, miłości i możliwości do zdrowego rozwoju. Dlatego też były rozgrywki sportowe i rajd. Wspólne spędzanie czasu umocniło więzi szkolne, ale też dało dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a nauczycielom radość ze wspólnej zabawy. „Cudowny dzień” przedłużamy i zapraszamy wszystkich Przyjaciół Szkoły do galerii „Na płocie”. To okazja, aby zatrzymać się na chwilę i zachwycić talentami Naszych Dzieci. Wspólne świętowanie tego dnia to nie tylko świetna zabawa, ale także budowanie wspomnień, które pozostaną z dziećmi na całe życie. Każde dziecko zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo, pełne miłości, ciepła i radości, i taki był nasz „Cudowny dzień”.

W „Cudownym dniu” udział wzięli nasi Szanowni Goście: Pani Krystyna Sowa — Przewodnicząca Rady Dzielnicy Łabędy, Pani Barbara Kończak — Wiceprzewodnicząca Zarządu Rady Dzielnicy Łabędy. W organizacji pomagała Rada Rodziców SP32 w składzie: Pani Justyna Drewniok, Pani Ilona Papaj, Pan Jacek Trochimowicz. Atrakcyjne słodkości zapewnili Cukiernia Kobzik, tor przeszkód to dzieło Extreme Construction, dyskoteka na świeżym powietrzu to zasługa naszego absolwenta Michała Kozickiego.

IMG 20240607 124135